Inter-Log Sp. z o.o.

Al. Kościuszki 3/9,
43-200 Pszczyna

NIP PL 6381804944
REGON 242785031

SIEDZIBA

Inter-log group

BAZA

Inter-log group

BAZA

Inter-log group

BAZA

Inter-log group

12 + 14 =

PŁATNOŚCI

NAZWISKO I IMIĘ
             NR TELEFONU ADRES EMAIL
Figura Ewa                      504 402 928     ewa.figura@inter-log.pl

WINDYKACJA

NAZWISKO I IMIĘ
                     NR TELEFONU                ADRES EMAIL
Ewa Badźmierowska                            506 431 001                   windykacja.interlog@gmail.com

BIURO

NAZWISKO I IMIĘ
NR TELEFONU ADRES EMAIL
Magdalena Doktor-Kubat   32 211-30-21   biuro@inter-log.pl
Figura Ewa   504 402 928   ewa.figura@inter-log.pl
Lasek Natalia   32-211-30-22   natalia.lasek@inter-log.pl
Sitko Sabina   32-211-30-22   sabina.sitko@inter-log.pl

SPEDYTORZY

NAZWISKO I IMIĘ
NR TELEFONU NR TRANS ADRES E-MAIL
Gosztyła Łukasz   506 431 118 Znalezione obrazy dla zapytania trans eu500 050-21   lukasz.gosztyla@inter-log.pl
Jendzierowski Stanisław   518 979 991 Znalezione obrazy dla zapytania trans eu500 050-24   stanislaw.jendzierowski@inter-log.pl
 Ewelina   506 431 117 Znalezione obrazy dla zapytania trans eu500 050-16   ewelina.jaderko@inter-log.pl
Krupiński Dawid   504 402 857 Znalezione obrazy dla zapytania trans eu500 050-9   dawid.krupinski@inter-log.pl
Krupiński Jakub   509 672 223 Znalezione obrazy dla zapytania trans eu500 050-5   jakub.krupinski@inter-log.pl
Polko Monika   500 236 440 Znalezione obrazy dla zapytania trans eu500 050-3   monika.ciesielska@inter-log.pl
Pustelnik Krzysztof   504 402 867 Znalezione obrazy dla zapytania trans eu500 050-22   krzysztof.pustelnik@inter-log.pl
Rojek Mateusz   783 368 581 Znalezione obrazy dla zapytania trans eu500 050-2   mateusz.rojek@inter-log.pl
Sitko Grzegorz   504 402 913 Znalezione obrazy dla zapytania trans eu500 050-4   grzegorz.sitko@inter-log.pl
Sitko Sebastian   783 368 571 Znalezione obrazy dla zapytania trans eu500 050-1   sebastian.sitko@inter-log.pl
Kończalska Wiktoria   506 430 980 Znalezione obrazy dla zapytania trans eu500 050-28   wiktoria.konczalska@inter-log.pl
Świerdzewski Andrzej   504 402 889 Znalezione obrazy dla zapytania trans eu500 050-17   andrzej.swierdzewski@inter-log.pl
Wrona Danuta   504 402 927 Znalezione obrazy dla zapytania trans eu500 050-13   danuta.wrona@inter-log.pl

SATYSFAKCJA

KLIENTÓW

DYNAMICZNY

ROZWÓJ GRUPY

KORZYŚCI

BIZNESOWE ZE WSPÓŁPRACY

Dane kontaktowe

Inter-Log Sp. z o.o. Al. Kościuszki 3/9, 43-200 Pszczyna

Tel. 32 211-30-21

E-mail: biuro@inter-log.pl

SIEDZIBA

Inter-log group

BAZA

Inter-log group

BAZA

Inter-log group

BAZA

Inter-log group