Inter-Log Sp. z o.o.

Al. Kościuszki 3/9,
43-200 Pszczyna

VAT Nr. PL 6381804944
REGISTRATION CERTIFICATE 242785031

HEADQUARTERS

Inter-log group

BASE

Inter-log group

BASE

Inter-log group

BASE

Inter-log group

Contact form

4 + 2 =

OFFICE

SURNAME AND NAME
PHONE NR. E-MAIL
Baruciak Dorota   32 211-30-21   biuro@inter-log.pl
Figura Ewa   504 402 928   ewa.figura@inter-log.pl
Lasek Natalia   32-211-30-22   natalia.lasek@inter-log.pl
Sitko Sabina   32-211-30-22   sabina.sitko@inter-log.pl

FORWARDERS

SURNAME AND NAME
PHONE NR. TRANS ID E-MAIL
Gosztyła Łukasz   506 431 118 Znalezione obrazy dla zapytania trans eu500 050-21   lukasz.gosztyla@inter-log.pl
Jendzierowski Stanisław   518 979 991 Znalezione obrazy dla zapytania trans eu500 050-24   stanislaw.jendzierowski@inter-log.pl
Jonderko Ewelina   506 431 117 Znalezione obrazy dla zapytania trans eu500 050-16   ewelina.jaderko@inter-log.pl
Krupiński Dawid   504 402 857 Znalezione obrazy dla zapytania trans eu500 050-9   dawid.krupinski@inter-log.pl
Krupiński Jakub   509 672 223 Znalezione obrazy dla zapytania trans eu500 050-5   jakub.krupinski@inter-log.pl
Polko Monika   500 236 440 Znalezione obrazy dla zapytania trans eu500 050-3   monika.ciesielska@inter-log.pl
Pustelnik Krzysztof   504 402 867 Znalezione obrazy dla zapytania trans eu500 050-22   krzysztof.pustelnik@inter-log.pl
Rojek Mateusz   783 368 581 Znalezione obrazy dla zapytania trans eu500 050-2   mateusz.rojek@inter-log.pl
Sitko Grzegorz   504 402 913 Znalezione obrazy dla zapytania trans eu500 050-4   grzegorz.sitko@inter-log.pl
Sitko Sebastian   783 368 571 Znalezione obrazy dla zapytania trans eu500 050-1   sebastian.sitko@inter-log.pl
Stanclik Marzena   518 980 032 Znalezione obrazy dla zapytania trans eu500 050-23   marzena.stanclik@inter-log.pl
Świerdzewski Andrzej   504 402 889 Znalezione obrazy dla zapytania trans eu500 050-17   andrzej.swierdzewski@inter-log.pl
Wrona Danuta   504 402 927 Znalezione obrazy dla zapytania trans eu500 050-13   danuta.wrona@inter-log.pl

SATISFACTION

CUSTOMERS

DYNAMIC

GROUP DEVELOPMENT

BENEFITS

BUSINESS FROM COOPERATION

Contact data

Inter-Log Sp. z o.o.

Al. Kościuszki 3/9, 43-200 Pszczyna

Tel. 32 211-30-21

E-mail: biuro@inter-log.pl

Headquarters

Inter-log group

Base

Inter-log group

Base

Inter-log group

Base

Inter-log group